SmålandsTouren
  START    TOURFORMAT    STARTER    SPELARE    RESULTAT    Senaste anmälan: Tomas Qvist, Jönköpings Kägelklubb  

Spelare

Följande spelare är anmälda just nu:

Namn
Klubb
Tävling
Start
Alex Matoush BK Sture Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Alexander Johansson Kulladals BS Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Alexander Martinsson BK June Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 13:30
Nässjö 2011 Söndagen den 15 januari 17:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2011 Semifinal ca 13.30
Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 10:00
Värnamo 2012 Semifinal 13.30
Värnamo 2012 Stegfinal 3 - Vinnare stegfinal 2 mot 1:an
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Anders Blom Borås BK/BK Midas Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Anders Gustafsson Vetlanda BC Borås 2011 Lördagen den 24 september 10:00
Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Anders Hempel Jönköpings BS/Boys Borås 2011 Lördagen den 20 augusti 10:00 Early Bird
Borås 2011 Lördagen den 24 september 13:30
Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 Lördag 5 November 10.45
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Anders Jardbring Vetlanda BC Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Jönköping 2011 Onsdag 14 december 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 15 april 16:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Anders Johansson BK Viskan Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Borås 2011 Söndagen den 11 december 18:00
Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Eksjö 2012 Söndagen 11 mars 11:00
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Anders Lippu Svaneholms BK Borås 2011 Söndagen den 11 december 18:00
Anders Myrling IFK Borås Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Anders Nerfv Jönköpings BS/Boys Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Borås 2011 Lördagen den 10 december 13:30
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Anders Nilsson BS Bockarna Värnamo 2012 Lördagen den 11 februari 11:00
Värnamo 2012 Semifinal 13.30
Anders Palmgren Vetlanda BC Borås 2011 Lördagen den 24 september 10:00
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Anders Rogvall Jönköpings Kägelklubb Borås 2011 Lördagen den 24 september 13:30
Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Borås 2011 Lördagen den 17 december 10:00
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Anders Svensson Vetlanda BC Borås 2011 Lördagen den 24 september 10:00
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Andreas Johansson Team Värnamo BC Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Andreas Mann BK Kåess Borås 2011 Lördagen den 20 augusti 10:00 Early Bird
Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Andreas Persson Halmia BS Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Andreas Sandberg Tingsryd KK Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 13:30
Andreas Wester Team Tranås BC Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 10:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Anette Carlsson BK Team Trollhättan Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Borås 2011 Lördagen den 17 december 10:00
Nässjö 2011 Tisdagen den 27 december 19:00
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Ann Svahn Eksjö BK/EBOK Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Nässjö 2011 Tisdagen den 10 januari 19:00 ring hallen on ni vill boka
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Värnamo 2012 Söndagen den 11 mars 11:00
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Anna Järnland Scandinavia BC Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Anna Paulsson Team Värnamo BC Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Anna-Karin Bengtsson Borås BK/BK Midas Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Anneli Ljunggren BK Skrufscha Borås 2011 Lördagen den 20 augusti 10:00 Early Bird
Anton Ahlgren Team Clan BK Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Anton Olsson Team Tranås BC Nässjö 2011 Söndagen den 15 januari 17:00
Nässjö 2011 Semifinal ca 13.30
Nässjö 2011 Stegfinal 3 - Vinnare stegfinal 2 mot 1:an
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Anton Persson Team Clan BK Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2011 Semifinal 13:00
Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2011 Semifinal ca 13.30
Nässjö 2011 Stegfinal 1 - 3:an mot 4:an
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Anton Stenbeck BK Virveln Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Arne Melin Jönköpings BK Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Arne Moberg Team Alingsås BC Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Axel Desaix IFK Borås Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Borås 2011 Semifinal Söndag 5/2 c:a 13.30
Borås 2011 Stegfinal 3 - Vinnare stegfinal 2 mot 1:an
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Eksjö 2012 Lördagen 10 mars 11:00
Eksjö 2012 Söndagen 25 mars 16:00
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2012 Semifinal 13.30
Axel Engblom Team Pergamon BC Nässjö 2011 Tisdagen den 10 januari 19:00 ring hallen on ni vill boka
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Barbro Englund Borås BK/BK Midas Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Barsamo Calan Team Värnamo BC Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Bengt Carlsson Team Värnamo BC Borås 2011 Lördagen den 10 december 13:30
Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Nässjö 2011 Söndagen den 15 januari 17:00
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Bengt Lindström Forsheda BK Jönköping 2011 Lördag 5 November 10.45
Borås 2011 Lördagen den 10 december 13:30
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Eksjö 2012 Söndagen 22 april 16:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Bengt Widerström BK Viskan Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Benny Ahnberg Gislaveds BK Borås 2011 Lördagen den 20 augusti 13:30 Early bird
Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Benny Rancinger Gislaveds BK Jönköping 2011 Lördag 5 November 10.45
Borås 2011 Lördagen den 10 december 13:30
Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2012 Semifinal 13.30
Besim Gül Hjo Bowlingklubb Jönköping 2011 Onsdag 14 december 18.30
Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Borås 2011 Semifinal Söndag 5/2 c:a 13.30
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Värnamo 2012 Söndagen den 11 mars 11:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 10:00
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Björn Hamberg Södra BK Borås 2011 Söndagen den 18 december 10:00
Björn Ohlsson BK Cahoot Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Blanca Nival Hjo Bowlingklubb Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Bo Lindström Vetlanda BC Borås 2011 Lördagen den 24 september 10:00
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Caj Broström BK Vallonen Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 10:00
Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Borås 2011 Söndagen den 18 december 10:00
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Camilla Cassegård Eksjö BK/EBOK Eksjö 2012 Söndagen 22 april 16:00
Carl Kindberg Nybro IF Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Carl-Adam Widerström BK Viskan Borås 2011 Söndagen den 11 december 18:00
Carl-Gunnar Bergh Team Blue BK Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Carl-Oskar Palmér Team Clan BK Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Borås 2011 Söndagen den 8 januari 18:00
Caroline Byquist BK June Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Cathrine Lindström BK Viskan Borås 2011 Söndagen den 11 december 18:00
Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Eksjö 2012 Söndagen 11 mars 11:00
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2012 Semifinal 13.30
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Eksjö 2012 Semifinal ca 14,00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Superfinal 2011-12 Stegfinal 2 - Segraren match 1 mot 2:an
Superfinal 2011-12 Stegfinal 3 - Segraren match 2 mot 1:an
Christer Danielsson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2011 Söndag 11 December 10.45
Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Borås 2011 Semifinal Söndag 5/2 c:a 13.30
Borås 2011 Stegfinal 1 - 3:an mot 4:an
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Eksjö 2012 Sönd 29 april kl. 12:00
Eksjö 2012 Fredagen 4 maj 18:30
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Christer Hjort Jönköpings Kägelklubb Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 13:30
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2011 Semifinal 13:00
Jönköping 2011 Stegfinal 1 - 3:an mot 4:an
Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Christer Näsström Falköpings AIK BK Jönköping 2011 Onsdag 14 december 18.30
Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Borås 2011 Semifinal Söndag 5/2 c:a 13.30
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Eksjö 2012 Fredagen 4 maj 18:30
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Christer Svensson Vetlanda BC Borås 2011 Lördagen den 24 september 10:00
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Christer Wendel Team Värnamo BC Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Christian Carpman BK Arn Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Jönköping 2011 Onsdag 14 december 18.30
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Värnamo 2012 Söndagen den 11 mars 11:00
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 15:00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Christian Flodin IFK Borås Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Jönköping 2011 Onsdag 14 december 18.30
Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Eksjö 2012 Sönd 29 april kl. 12:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Christian Holmén Mörlanda BS Borås 2011 Lördagen den 20 augusti 10:00 Early Bird
Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Borås 2011 Söndagen den 11 december 18:00
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Eksjö 2012 Lördagen 10 mars 11:00
Eksjö 2012 Söndagen 25 mars 16:00
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2012 Sönd 29 april kl. 12:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Clary Erlandsson Vetlanda BC Borås 2011 Lördagen den 24 september 10:00
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Conny Hagehed Glasrikets KK Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Eksjö 2012 Söndagen 22 april 16:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Conny Lundman Borås BK/BK Midas Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Curt Björnberg Hjo Bowlingklubb Värnamo 2012 Söndagen den 11 mars 11:00
Daniel Fransson Team Värnamo BC Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Värnamo 2012 Lördagen den 3 mars 11:00
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Daniel Gustafsson Sundbybergs IK Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Daniel Henriksson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Jönköping 2011 Söndag 4 December 10.45
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Daniel Hjalmarsson Vetlanda BC Borås 2011 Lördagen den 24 september 10:00
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Daniel Karlsson BK 62 Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Värnamo 2012 Lördagen den 3 mars 11:00
Daniel Kåhlman Team Gamleby BC Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Värnamo 2012 Söndagen den 11 mars 11:00
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Eksjö 2012 Semifinal ca 14,00
Daniel Nylander Eksjö BK/EBOK Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Daniel Olin Team Värnamo BC Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Daniel Ström BK June Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Dannie Madsen Team Clan BK Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Dennis Johansson BKF Falkenberg Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 10:00
Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2011 Semifinal ca 13.30
Dennis Nordström-Green BK Tegnér Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Elin Adolfsson Team X-Calibur BK Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Emelie Hjorth Jönköpings Kägelklubb Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 13:30
Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Nässjö 2011 Tisdagen den 3 januari 19,00
Nässjö 2011 Tisdagen den 10 januari 19:00 ring hallen on ni vill boka
Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Eksjö 2012 Semifinal ca 14,00
Emma Lind BK Viskan Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Erik Ahlstrand Team Mariestad BK Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Erik Florå BK Cahoot Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Eva Bergelin Forsheda BK Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Värnamo 2012 Lördagen den 3 mars 11:00
Eva Jönsson Bulltofta BK Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Evy Johansson Vetlanda BC Borås 2011 Lördagen den 24 september 10:00
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Filip Jansson Forsheda BK Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Värnamo 2012 Lördagen den 3 mars 11:00
Eksjö 2012 Lördagen 10 mars 11:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Eksjö 2012 Semifinal ca 14,00
Eksjö 2012 Stegfinal 3 - Vinnaren stegfinal 2 mot 1:an
Filip Lindbjer BK June Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Nässjö 2011 Tisdagen den 10 januari 19:00 ring hallen on ni vill boka
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 10:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Fredric Flink Tingsryd KK Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Nässjö 2011 Tisdagen den 3 januari 19,00
Värnamo 2012 Lördagen den 11 februari 11:00
Fredrik Bjurteg BK Tegnér Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Eksjö 2012 Semifinal ca 14,00
Fredrik Johansson Nybro IF Borås 2011 Lördagen den 10 december 13:30
Jönköping 2011 Söndag 11 December 10.45
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Eksjö 2012 Söndagen 11 mars 11:00
Fredrik Nertling BKF Falkenberg Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Fredrik Nilsson Team Tranås BC Jönköping 2011 Lördag 5 November 10.45
Nässjö 2011 Tisdagen den 3 januari 19,00
Nässjö 2011 Tisdagen den 10 januari 19:00 ring hallen on ni vill boka
Fredrik Palmér Team Tranås BC Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Frida Sethsson Vimmerby BK Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Georg Andersson Vetlanda BC Borås 2011 Lördagen den 24 september 10:00
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Glenn Holmén Mörlanda BS Borås 2011 Söndagen den 11 december 18:00
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Gunhild Malmqvist Vetlanda BC Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 15 april 16:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Gunnar Elvin Team Mariestad BK Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Gunnar Malmqvist Vetlanda BC Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 15 april 16:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Göran Alm BK Pondus Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Göran Ramstedt Borås BK/BK Midas Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Borås 2011 Söndagen den 8 januari 18:00
Hanna Persson BK Linnéa Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Hans Svärdh Eksjö BK/EBOK Eksjö 2012 Fredagen 4 maj 18:30
Hans-Ingmar Jansson Forsheda BK Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Borås 2011 Semifinal Söndag 5/2 c:a 13.30
Värnamo 2012 Lördagen den 3 mars 11:00
Eksjö 2012 Lördagen 10 mars 11:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Superfinal 2011-12 Stegfinal 1 - 4:an mot 3:an
Harry Gustavsson Eksjö BK/EBOK Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Helén Johnsson IS Göta Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Helen Tagesson BK Högland Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Henrik Ahlstrand Jönköpings Kägelklubb Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 13:30
Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2011 Semifinal 13:00
Nässjö 2011 Tisdagen den 3 januari 19,00
Nässjö 2011 Tisdagen den 10 januari 19:00 ring hallen on ni vill boka
Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Eksjö 2012 Semifinal ca 14,00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Henrik Svensson BK Viskan Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Borås 2011 Söndagen den 11 december 18:00
Jönköping 2011 Semifinal 13:00
Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Håkan Fasth Team Clan BK Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Borås 2011 Söndagen den 8 januari 18:00
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2011 Semifinal ca 13.30
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Håkan Högberg BK Team Obelix Borås 2011 Söndagen den 8 januari 18:00
Håkan Svensson Vetlanda BC Borås 2011 Lördagen den 24 september 10:00
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 15 april 16:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Ida Andersson BK Högland Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 10:00
Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2011 Semifinal 13:00
Nässjö 2011 Tisdagen den 3 januari 19,00
Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Ilpo Lassila Svaneholms BK Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Borås 2011 Söndagen den 11 december 18:00
Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Eksjö 2012 Söndagen 11 mars 11:00
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Ingemar Gustafsson BK Pondus Nässjö 2011 Tisdagen den 27 december 19:00
Isabelle Hultin Wåxnäs BC Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Jacob Carlsson Team Gamleby BC Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Söndagen den 11 mars 11:00
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Jacob Frost Tingsryd KK Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 13:30
Jan Arvidsson BK Kåess Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Jan Engqvist Jönköpings BS/Boys Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Eksjö 2012 Sönd 29 april kl. 12:00
Jan Gustavsson Elfsborg BK Borås 2011 Lördagen den 20 augusti 13:30 Early bird
Jan Ingvarsson Team Värnamo BC Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Nässjö 2011 Söndagen den 15 januari 17:00
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Jan Larsen Team Clan BK Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2011 Semifinal ca 13.30
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 15:00
Jan Lehtonen Borås BK/BK Midas Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Jan Peter Johansson IFK Borås Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Borås 2011 Söndagen den 18 december 10:00
Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Jenny Johansson BK Cahoot Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Jenny Wegner BK Femtionian Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Jerry Carlstrand IFK Borås Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Borås 2011 Semifinal Söndag 5/2 c:a 13.30
Borås 2011 Stegfinal 1 - 3:an mot 4:an
Borås 2011 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 2:an
Borås 2011 Stegfinal 3 - Vinnare stegfinal 2 mot 1:an
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Jerry Johansson Team Gamleby BC Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Värnamo 2012 Söndagen den 11 mars 11:00
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Jesper Larsen Team Pergamon BC Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Nässjö 2011 Semifinal ca 13.30
Jesper Svensson Team Pergamon BC Jönköping 2011 Lördag 5 November 10.45
Nässjö 2011 Tisdagen den 3 januari 19,00
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Jimmy Andersson Forsheda BK Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Jimmy Hjelm Team Tranås BC Borås 2011 Söndagen den 8 januari 18:00
Nässjö 2011 Tisdagen den 10 januari 19:00 ring hallen on ni vill boka
Joachim Karlsson Team Tranås BC Jönköping 2011 Lördag 5 November 10.45
Borås 2011 Söndagen den 8 januari 18:00
Nässjö 2011 Tisdagen den 10 januari 19:00 ring hallen on ni vill boka
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Joacim Gustafsson Vetlanda BC Borås 2011 Lördagen den 24 september 10:00
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Joakim Allers Kulladals BS Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 13:30
Joakim Ljungkvist Team Mariestad BK Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Joakim Wikström BK Team Kungsbacka Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Joakim Öhrwall IFK Borås Borås 2011 Lördagen den 24 september 10:00
Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Värnamo 2012 Lördagen den 3 mars 11:00
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Johan Bergqvist Nybro IF Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 13:30
Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Nässjö 2011 Söndagen den 15 januari 17:00
Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Borås 2011 Semifinal Söndag 5/2 c:a 13.30
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Johan Bjerhag Vetlanda BC Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Johan Hedberg Brutus Club Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Johan Lantz BK June Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Eksjö 2012 Söndagen 25 mars 16:00
Johan Lind BK Viskan Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Borås 2011 Söndagen den 11 december 18:00
Johan Olsson Team Gamleby BC Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Johan Waxegård Varta BK Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Johannes Gül Hjo Bowlingklubb Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 10:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2012 Semifinal 13.30
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
John Johansson Borås GIF BK Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 10:00
Johnny Hall BK Cahoot Jönköping 2011 Söndag 4 December 10.45
Borås 2011 Lördagen den 17 december 10:00
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 25 mars 16:00
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 15:00
Joline Persson Planefors Team X-Calibur BK Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Jon Petersson Örgryte IS BF Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Borås 2011 Semifinal Söndag 5/2 c:a 13.30
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Jonas Berglund Södra BK Jönköping 2011 Onsdag 14 december 18.30
Jönköping 2011 Semifinal 13:00
Jönköping 2011 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 2:an
Jönköping 2011 Stegfinal 3 - Vinnare stegfinal 2 mot 1:an
Jönköping 2011 Stegfinal 3 - ROLL OFF - 1 slag var (bortse från hcp)
Jonas Gustafsson BK Pondus Nässjö 2011 Tisdagen den 10 januari 19:00 ring hallen on ni vill boka
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Jonas Holmér Nybro IF Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Jonathan Lindström Forsheda BK Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Jonathan Martinsson Team Clan BK Nässjö 2011 Söndagen den 15 januari 17:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 10:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Jonny Aulander BK June Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Jönköping 2011 Semifinal 13:00
Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2012 Söndagen 25 mars 16:00
Justin Karlsson BK Virveln Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Jörgen Andersson Team Clan BK Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 10:00
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2011 Semifinal 13:00
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Jörgen Balgård Eksjö BK/EBOK Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Nässjö 2011 Söndagen den 15 januari 17:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Eksjö 2012 Sönd 29 april kl. 12:00
Eksjö 2012 Fredagen 4 maj 18:30
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Kaj Diete BK Viskan Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Borås 2011 Söndagen den 11 december 18:00
Katrin Jansson Spader Dam Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Värnamo 2012 Lördagen den 3 mars 11:00
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Kennert Fransson Vetlanda BC Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Kennet Gustafsson Eksjö BK/EBOK Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Kenneth Andersson BKF Falkenberg Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 10:00
Kenneth Rehn Falköpings AIK BK Värnamo 2012 Söndagen den 11 mars 11:00
Kenneth Soergel BK Midas (n) Borås 2011 Söndagen den 25 september 10:00
Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Jönköping 2011 Onsdag 14 december 18.30
Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Borås 2011 Söndagen den 8 januari 18:00
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Eksjö 2012 Sönd 29 april kl. 12:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Kenneth Söderström BK Pondus Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Kenny Heiman Brutus Club Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Kent Andersson Team Clan BK Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Kent Andersson BK 62 Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Kent Klang Bromölla BK Spärren (h) Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Kenth Burenby BK Pondus Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Borås 2011 Lördagen den 10 december 13:30
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2011 Semifinal 13:00
Nässjö 2011 Tisdagen den 3 januari 19,00
Kevin Karlsson BK Virveln Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Borås 2011 Söndagen den 8 januari 18:00
Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Kim Lingvall Nybro IF Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 15:00
Kim Ojala Team Pergamon BC Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Knut Johansson Bodekull BK Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Kristoffer Lindmark Halmia BS Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Lars Johansson Forsheda BK Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Borås 2011 Lördagen den 10 december 13:30
Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2012 Semifinal 13.30
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Lars Pejstrup Team Mariestad BK Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Lars-Erik Carlsson BK Pondus Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Lars-Hjalmar Gerdtman Forsheda BK Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 10:00
Lars-Johan Björk Marbodals BS Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Nässjö 2011 Tisdagen den 3 januari 19,00
Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Värnamo 2012 Söndagen den 11 mars 11:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Eksjö 2012 Semifinal ca 14,00
Eksjö 2012 Stegfinal 1 - 3:an mot 4:an
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Lars-Olof Persson Landvetter BF (n) Nässjö 2011 Tisdagen den 27 december 19:00
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
LarsÅke Gustafsson Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Leif Josefsson Swedoor BK (n) Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Leif Patala BK Team Kungsbacka Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Lena Henriksson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Tisdagen den 10 januari 19:00 ring hallen on ni vill boka
Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Eksjö 2012 Sönd 29 april kl. 12:00
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Lennart Björklund IFK Borås Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 13:30
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Lennart Peterson Forsheda BK Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Lennart Wester Team Tranås BC Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Linus Eliasson BK Triss Nässjö 2011 Söndagen den 15 januari 17:00
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Linus Larsson Brutus Club Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Linus Vedin Team Clan BK Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Nässjö 2011 Semifinal ca 13.30
Nässjö 2011 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 2:an
Nässjö 2011 Stegfinal 3 - Vinnare stegfinal 2 mot 1:an
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Eksjö 2012 Semifinal ca 14,00
Linus Wiberg Jönköpings BK Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Lisbeth Uddemar Jönköpings BS/Boys Borås 2011 Lördagen den 20 augusti 10:00 Early Bird
Borås 2011 Lördagen den 24 september 13:30
Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Liz Larsson B-K Eva Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Madelene Carlstrand BK Calluna Borås Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Magnus Wedman BK Arn Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Värnamo 2012 Söndagen den 11 mars 11:00
Eksjö 2012 Söndagen 25 mars 16:00
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 10:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 15:00
Makis Manthos Marbodals BS Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Jönköping 2011 Söndag 4 December 10.45
Jönköping 2011 Onsdag 14 december 18.30
Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Eksjö 2012 Söndagen 25 mars 16:00
Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Marcus Henriksson BK Joker Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Marcus Johansson IFK Borås Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Värnamo 2012 Lördagen den 3 mars 11:00
Margaretha Carlsson BK Linnéa Jönköping 2011 Lördag 5 November 10.45
Jönköping 2011 Söndag 4 December 10.45
Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Lördagen den 10 mars 11:00
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Maria Johnsson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Jönköping 2011 Onsdag 14 december 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Värnamo 2012 Lördagen den 3 mars 11:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Mariana Andersson IK Heim Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Marianne Skoglund Borås BK/BK Midas Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Borås 2011 Söndagen den 25 september 10:00
Marie Carlstrand BK Calluna Borås Borås 2011 Lördagen den 20 augusti 13:30 Early bird
Borås 2011 Lördagen den 17 december 10:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Markus Carlsson IFK Borås Borås 2011 Lördagen den 20 augusti 13:30 Early bird
Martin Helgegren BK June Jönköping 2011 Söndag 11 December 10.45
Jönköping 2011 Onsdag 14 december 18.30
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Martin Järnland Kulladals BS Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 Onsdag 14 december 18.30
Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Martin Karlsson IFK Borås Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Borås 2011 Semifinal Söndag 5/2 c:a 13.30
Borås 2011 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 2:an
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Värnamo 2012 Semifinal 13.30
Värnamo 2012 Stegfinal 1 - 3:an mot 4:an
Värnamo 2012 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 2:an
Värnamo 2012 Stegfinal 3 - Vinnare stegfinal 2 mot 1:an
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Mathias Lundin BK Full House Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Borås 2011 Semifinal Söndag 5/2 c:a 13.30
Mathias Nilsson BK Cahoot Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Matilda Hultgren AIK Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Eksjö 2012 Semifinal ca 14,00
Mats Andersson Team Clan BK Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 10:00
Mats Andersson BK 62 Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Mats Andersson Team Clan BK Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Mats Hulén Götene BK Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Mats Johansson BK Rubinen Borås 2011 Lördagen den 10 december 13:30
Nässjö 2011 Tisdagen den 3 januari 19,00
Mats Malmsjö Södra BK Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Mats Sköld IFK Borås Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 13:30
Mats Wahlström Marbodals BS Jönköping 2011 Onsdag 14 december 18.30
Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Mats-Peter Palmqvist Varta BK Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Eksjö 2012 Sönd 29 april kl. 12:00
Eksjö 2012 Fredagen 4 maj 18:30
Mattias Hellmansson Team Tranås BC Nässjö 2011 Tisdagen den 10 januari 19:00 ring hallen on ni vill boka
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Mattias Lindqvist Höganäs BC Värnamo 2012 Lördagen den 3 mars 11:00
Mattias Lindström IFK Borås Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Borås 2011 Söndagen den 18 december 10:00
Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Eksjö 2012 Sönd 29 april kl. 12:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Mattias Möller Höganäs BC Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Värnamo 2012 Lördagen den 3 mars 11:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Mattias Rosenqvist Kalmar AIK BK Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Max Andersson BK Tegnér Nässjö 2011 Söndagen den 15 januari 17:00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Micael Lindén Brutus Club Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Michael Rönnberg Mariedals BK Borås 2011 Lördagen den 24 september 10:00
Michael Söderberg BK June Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Jönköping 2011 Onsdag 14 december 18.30
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Eksjö 2012 Söndagen 25 mars 16:00
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Mikael Andersson Borås BK/BK Midas Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Mikael Andersson Vetlanda BC Jönköping 2011 Onsdag 14 december 18.30
Mikael Andreasson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2011 Onsdag 14 december 18.30
Borås 2011 Lördagen den 17 december 10:00
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Eksjö 2012 Söndagen 22 april 16:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Mikael Fredriksson Brutus Club Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Mikael Jäine Bogesunds BK Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Mikael Karlsson Vetlanda BC Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Borås 2011 Söndagen den 18 december 10:00
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Mikael Lind BK Viskan Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Borås 2011 Söndagen den 11 december 18:00
Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Eksjö 2012 Söndagen 11 mars 11:00
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Eksjö 2012 Semifinal ca 14,00
Mikael Mårtensson Forsheda BK Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 10:00
Mikael Wallin Team Tibro BK Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Mimmi Persson Team X-Calibur BK Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Mona Lundman Borås BK/BK Midas Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Nicklas Wettergren BK Rubinen Nässjö 2011 Tisdagen den 3 januari 19,00
Niclas Haskovec Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Niclas Mårtensson Forsheda BK Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Borås 2011 Lördagen den 10 december 13:30
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2012 Lördagen 10 mars 11:00
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 10:00
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Niklas Antonsson IF Raketen Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Niklas Högberg BK Team Obelix Borås 2011 Söndagen den 8 januari 18:00
Niklas Johansson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Borås 2011 Lördagen den 17 december 10:00
Nässjö 2011 Tisdagen den 27 december 19:00
Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 10:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Eksjö 2012 Sönd 29 april kl. 12:00
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Niklas Linderholm IFK Borås Borås 2011 Lördagen den 20 augusti 10:00 Early Bird
Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Eksjö 2012 Söndagen 22 april 16:00
Nina Flack Team X-Calibur BK Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Ola Gustavsson BK June Värnamo 2012 Söndagen den 4 mars 11:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Oliver Bacnar Team Clan BK Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Borås 2011 Lördagen den 10 december 13:30
Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2011 Semifinal 13:00
Jönköping 2011 Stegfinal 3 - Vinnare stegfinal 2 mot 1:an
Jönköping 2011 Stegfinal 3 - ROLL OFF - 1 slag var (bortse från hcp)
Borås 2011 Söndagen den 8 januari 18:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Värnamo 2012 Lördagen den 10 mars 11:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Eksjö 2012 Fredagen 4 maj 18:30
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Oliver Oscarsson IFK Borås Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Eksjö 2012 Lördagen 10 mars 11:00
Olle Gannerud Jönköpings Kägelklubb Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 13:30
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Oskar Dahl Sundbybergs IK Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 13:30
Pasi Granlund Team Värnamo BC Jönköping 2011 Lördag 5 November 10.45
Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Borås 2011 Lördagen den 10 december 13:30
Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 10:00
Patrik Green IFK Borås Borås 2011 Lördagen den 20 augusti 13:30 Early bird
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Patrik Rytterlund Team Mariestad BK Borås 2011 Lördagen den 20 augusti 13:30 Early bird
Jönköping 2011 Lördag 5 November 10.45
Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Värnamo 2012 Söndagen den 11 mars 11:00
Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Eksjö 2012 Söndagen 22 april 16:00
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Patrik Svensson Varta BK Nässjö 2011 Tisdagen den 3 januari 19,00
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Paul Örvall IFK Borås Borås 2011 Lördagen den 24 september 10:00
Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Värnamo 2012 Lördagen den 3 mars 11:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2012 Semifinal 13.30
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Per Bergqvist Team Mariestad BK Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Per Carlsson Team Gamleby BC Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Per Haag Forsheda BK Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Borås 2011 Lördagen den 10 december 13:30
Jönköping 2011 Kvartsfinal 10:00
Jönköping 2011 Semifinal 13:00
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Värnamo 2012 Lördagen den 10 mars 11:00
Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Per Höglander Varta BK Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Nässjö 2011 Semifinal ca 13.30
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Per Johansson Team Baltzar BC Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Per Skoglund Borås BK/BK Midas Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Borås 2011 Söndagen den 25 september 10:00
Per-Anders Andersson Kinna BK Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 25 mars 16:00
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 15:00
Peter Aronsson BK 64 Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Peter Bexenius Vimmerby BK Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Peter Bjernhagen Mörlanda BS Värnamo 2012 Söndagen den 4 mars 11:00
Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Peter Brusewitz BK Kåess Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2012 Semifinal 13.30
Värnamo 2012 Stegfinal 1 - 3:an mot 4:an
Peter Eriksson BK Cahoot Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Borås 2011 Söndagen den 18 december 10:00
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 10:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 15:00
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Peter Hellström Team Clan BK Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 Semifinal 13:00
Jönköping 2011 Stegfinal 1 - 3:an mot 4:an
Jönköping 2011 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 2:an
Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Borås 2011 Semifinal Söndag 5/2 c:a 13.30
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2011 Semifinal ca 13.30
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Värnamo 2012 Semifinal 13.30
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Eksjö 2012 Semifinal ca 14,00
Eksjö 2012 Stegfinal 2 - Vinnaren stegfinal 1 mot 2:an
Eksjö 2012 Stegfinal 3 - Vinnaren stegfinal 2 mot 1:an
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Superfinal 2011-12 Stegfinal 3 - Segraren match 2 mot 1:an
Peter Nilsson Höganäs BC Värnamo 2012 Lördagen den 3 mars 11:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Peter Thorstensson Vimmerby BK Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Pierre Hjalmarsson Jönköpings BS/Boys Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Pontus Andersson Team Clan BK Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 10:00
Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Jönköping 2011 Lördag 5 November 10.45
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2011 Semifinal ca 13.30
Nässjö 2011 Stegfinal 1 - 3:an mot 4:an
Nässjö 2011 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 2:an
Pontus Martinsson Team Clan BK Nässjö 2011 Söndagen den 15 januari 17:00
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Rasmus Andersson IFK Borås Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Borås 2011 Lördagen den 10 december 13:30
Nässjö 2011 Söndagen den 15 januari 17:00
Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Rasmus Wikström BK Team Kungsbacka Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Rebecka Jr Larsen Team X-Calibur BK Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Borås 2011 Semifinal Söndag 5/2 c:a 13.30
Renée Mattsson Örgryte IS BF Borås 2011 Söndagen den 21 augusti 10:00 Early bird
Rickard Nilsson Vimmerby BK Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Robert Asplund Forsheda BK Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Värnamo 2012 Semifinal 13.30
Värnamo 2012 Stegfinal 2 - Vinnare stegfinal 1 mot 2:an
Robert Bäckman BK Viskan Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Borås 2011 Söndagen den 11 december 18:00
Robert Palmgren Jönköpings BS/Boys Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Roberth Carlsson Forsheda BK Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Robin Axeborg BK Cahoot Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Borås 2011 Söndagen den 15 januari 16:30
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Värnamo 2012 Söndagen den 11 mars 11:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 15:00
Robin Persson IS Göta Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Roger Svensson Varta BK Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Rose-Marie Johansson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Nässjö 2011 Tisdagen den 10 januari 19:00 ring hallen on ni vill boka
Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Värnamo 2012 Söndagen den 11 mars 11:00
Eksjö 2012 Söndagen 25 mars 16:00
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Sabina Asplund BK Högland Nässjö 2011 Söndagen den 15 januari 17:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Sandra Andersson Spader Dam Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Sebastian Mårtensson Forsheda BK Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Simon Bjernhagen Mörlanda BS Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Borås 2011 Söndagen den 11 december 18:00
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Värnamo 2012 Söndagen den 4 mars 11:00
Eksjö 2012 Söndagen 1 april 16:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 15:00
Simon Nilsson Jönköpings Kägelklubb Borås 2011 Lördagen den 24 september 13:30
Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Jönköping 2011 Lördag 5 November 10.45
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Simon Ritzl-Häggblad IFK Borås Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Siv Harrysson Forsheda BK Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Staffan Friberg Team Gamleby BC Eksjö 2012 Lördagen 10 mars 11:00
Stefan Augustsson BKF Falkenberg Borås 2011 Söndagen den 25 september 10:00
Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Stefan Björkman BS Bockarna Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Borås 2011 Kvartsfinal Söndag 5/2 10.00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Stefan Lord Team Värnamo BC Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 10:00
Jönköping 2011 Lördag 5 November 10.45
Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Stefan Svahn Eksjö BK/EBOK Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Nässjö 2011 Tisdagen den 10 januari 19:00 ring hallen on ni vill boka
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Värnamo 2012 Söndagen den 11 mars 11:00
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Stig Erlandsson Swedoor BK (n) Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Stig Johansson Team Värnamo BC Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 11 mars 11:00
Eksjö 2012 Söndagen 25 mars 16:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 10:00
Stig-Ove Wisberg Huskvarna BK Borås 2011 Lördagen den 24 september 13:30
Jönköping 2011 Lördagen den 1 oktober 11:00 Early Bird
Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Nässjö 2011 Tisdagen den 27 december 19:00
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Susanne Brink BK Calluna Borås Borås 2011 Lördagen den 17 december 10:00
Sven Larsson BK Pondus Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Sven Petersson BK Pondus Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 10:00
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Sven-Erik Nord Jönköpings BK Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 13:30
Sören Carlsson Team Värnamo BC Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Sören Fransson Team Värnamo BC Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Värnamo 2012 Lördagen den 3 mars 11:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 10:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Eksjö 2012 Fredagen 4 maj 18:30
Thobias Karlsson BK Joker Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Thomas Cassegård Eksjö BK/EBOK Eksjö 2012 Söndagen 22 april 16:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Thomas Gustafsson Vetlanda BC Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Thomas Gustavsson Varta BK Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Thomas Pedersen Jönköpings Kägelklubb Borås 2011 Lördagen den 24 september 13:30
Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 13:30
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Borås 2011 Söndagen den 18 december 10:00
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Thorbjörn Larsson Vetlanda BC Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Thorbjörn Ohlsson Mariedals BK Borås 2011 Lördagen den 24 september 10:00
Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Borås 2011 Söndagen den 8 januari 18:00
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Eksjö 2012 Fredagen 4 maj 18:30
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Superfinal 2011-12 Kvartsfinal Söndagen den 20 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Semifinal Söndagen den 20 maj 12:30
Superfinal 2011-12 Stegfinal 1 - 4:an mot 3:an
Superfinal 2011-12 Stegfinal 2 - Segraren match 1 mot 2:an
Timmie Gunnarsson Tingsryd KK Borås 2011 Lördagen den 10 december 13:30
Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Timothy Jönsson IFK Borås Borås 2011 Söndagen den 18 december 10:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Nässjö 2011 Tisdagen den 7 februari 19:00
Värnamo 2012 Skärtorsdagen den 5 april 19:00
Tina Gustafsson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2011 Söndag 4 December 10.45
Tobias Gustavsson Team Växjö BC Nässjö 2011 Tisdagen den 27 december 19:00
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 10:00 Early Bird
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Eksjö 2012 Semifinal ca 14,00
Eksjö 2012 Stegfinal 1 - 3:an mot 4:an
Eksjö 2012 Stegfinal 2 - Vinnaren stegfinal 1 mot 2:an
Tobias Uldén Team Gamleby BC Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 Söndag 4 December 10.45
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 13:30
Tobias Walka IFK Borås Borås 2011 Lördagen den 17 december 10:00
Tomas Andersson Jönköpings BS/Boys Eksjö 2012 Sönd 29 april kl. 12:00
Tomas Johansson Eksjö BK/EBOK Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Tomas Magnusson Forsheda BK Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Tomas Qvist Jönköpings Kägelklubb Borås 2011 Lördagen den 1 oktober 13:30
Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Jönköping 2011 Torsdag 15 December 18.30
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Värnamo 2012 Lördagen den 4 februari 11:00 Early Bird
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Eksjö 2012 Torsdagen 3 maj 19:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 12:30
Tommie Rudolfsson Nybro IF Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Jönköping 2011 Lördag 5 November 10.45
Nässjö 2011 Lördagen den 3 december 11:00 Early Bird
Jönköping 2011 10 Dec 10.45
Nässjö 2011 Söndagen den 22 januari 17:00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Värnamo 2012 Söndagen den 4 mars 11:00
Värnamo 2012 Söndagen den 11 mars 11:00
Eksjö 2012 Söndagen 25 mars 16:00
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Eksjö 2012 Sönd 29 april kl. 12:00
Tommy Adolfsson BF Solängen Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Borås 2011 Söndagen den 8 januari 18:00
Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Värnamo 2012 Kvartsfinal 10.00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 15:00
Tony Johansson Jönköpings Kägelklubb Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Borås 2011 Söndagen den 18 december 10:00
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Torbjörn Johansson IFK Göteborg Bowling Herr Borås 2011 Söndagen den 8 januari 18:00
Torbjörn Malmberg IK Cyrus Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Nässjö 2011 Lördagen den 17 december 11:00 Early bird
Borås 2011 Söndagen den 18 december 10:00
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Värnamo 2012 Söndagen den 5 februari 11:00 Early Bird
Torbjörn Nilsson BK Strömkarlen Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Borås 2011 Lördagen den 10 december 10:00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Eksjö 2012 Lördagen den 3 mars 11:00 Early Bird
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 15:00
Tuomo Halonen Södra BK Jönköping 2011 Lördag 17 December 13.45
Ulf Johansson BK Viskan Jönköping 2011 Lördag 3 December 10.45
Borås 2011 Söndagen den 11 december 18:00
Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Borås 2011 Måndagen den 30 januari 18:30
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 10:00
Eksjö 2012 Söndagen 11 mars 11:00
Värnamo 2012 Lördagen den 31 mars 11:00
Värnamo 2012 Påskafton Lördagen den 7 april 14:00
Eksjö 2012 Annandag Påsk 9 april 12:00
Eksjö 2012 Lördagen 5 maj 10:00
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 15:00
Ulf Josefsson Halmia BS Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Nässjö 2011 Kvartsfinal 10.00
Nässjö 2011 Semifinal ca 13.30
Ulf Ohlsson Mariedals BK Borås 2011 Söndagen den 8 januari 18:00
Värnamo 2012 Tisdagen den 3 april 19:00
Victor Magnusson Forsheda BK Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Victoria Björk Borås GIF BK Borås 2011 Söndagen den 22 januari 19:00
Victoria Johansson Team X-Calibur BK Nässjö 2011 Tisdagen den 3 januari 19,00
Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Eksjö 2012 Kvartsfinal söndagen 6 maj start kl. 11,00
Viktor Ljungqvist BK Pondus Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Nässjö 2011 Fredagen den 10 februari 18:30
Viktoria Sofková BK Högland Jönköping 2011 Söndag 2 oktober Early Bird 11.00
Jönköping 2011 Torsdag 1 December 18.30
Nässjö 2011 Söndagen den 8 januari 13:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 13:30
Eksjö 2012 Tisdagen 6 mars 19:20
Värnamo 2012 Söndagen den 1 april 11:00
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Superfinal 2011-12 Lördagen den 19 maj 15:00
Vivianne Soergel BK Midas (n) Borås 2011 Söndagen den 25 september 10:00
Yvonne Axelsson Forsheda BK Värnamo 2012 Långfredagen den 6 april 10:00
Yvonne Bjelke-Larsen BK Högland Jönköping 2011 Lördag 17 december 10.00
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Åke Igefjord Eksjö BK/EBOK Jönköping 2011 Söndag 11 December 10.45
Borås 2011 Söndagen den 29 januari 16:30
Nässjö 2011 Lördagen den 11 februari 14:00
Eksjö 2012 Söndagen 4 mars 13:30 Early Bird
Åsa Bilker Eksjö BK/EBOK Jönköping 2011 Onsdag 2 november 18.30
Nässjö 2011 Torsdagen den 29 december 19:00
Borås 2011 Lördagen den 4 februari 10:00
Värnamo 2012 Onsdagen den 4 april 19:00
Eksjö 2012 Onsdagen 2 maj 18:30
Åsa Larsson BK Högland Jönköping 2011 Söndag 6 November 10.45
 
Aktuella resultat
 
Visa alla starter
 
Visa alla spelare
 

 

Anmälningsstatistik

Startande spelare:   351
Totalt antal starter: 1434
Spelade starter: 1434
Män/kvinnor: 83% män,
17% kvinnor
 

 

Tävlingsperioder

Borås 20/8 - 5/2
 
Jönköping 1/10 - 18/12
 
Nässjö 3/12 - 12/2
 
Värnamo 29/1 - 8/4
 
Eksjö 3/3 - 6/5
 
SuperSemifinal 19/5 (Värnamo)
Superfinal 20/5 (Värnamo)
Olika profiler!
 

 

Prispengar/deltävling

1:a   15 000 kr
2:a     7 000 kr
3:a     5 000 kr
4:a     3 000 kr
5-8:e     2 000 kr
9-12:e     1 500 kr
13-16:e     1 200 kr
17-20:e     1 100 kr
21-24:e     1 000 kr